HALİL OTO SERVİS / Şaşmaz oto sanayi sitesi / BİZE ULAŞIN : 0 312 278 50 35 & 0 532 695 50 51

VOLVO SERVİSİ

KİRALAMA ŞARTLARI
1 – Sürücü Belgesi
Minimum yaş 22 dir. En az 2 yıllık T.C veya uluslar arası sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.

2 – Kiralama Süresi
Minimum kiralama süresi 7 gün ( bir hafta ) dür.

3 – İlave Sürücü
Sözleşmede belirtmek suretiyle ikinci bir sürücü aracı kullanılabilir. Sözleşmede belirtilmeyen bir kullanıcının aracı kullanması ve herhangi bir hasar yapması durumunda tüm sorumluluk kiracıya aittir.

4 – Sigorta
Tüm araçlarımız full kaskoludur. Kaza olması durumunda mutlaka kaza raporu tutturulmalı ve en kısa zamanda tarafımıza bilgi verilmelidir.

Kazaya karışan sürücünün alkollü olması durumunda sigorta poliçesi devreye girmez ve tüm sorumluluk kiracıya aittir. Ayrıca kazaya karışan kişinin %100 kusurlu olması durumunda aracın tamirde geçirdiği günlerin kirasını kiracı ödemekle yükümlüdür.

Ayrıca kaza durumunda trafik sigortası ve kasko poliçesi limitlerini aşan zararlarda limitlerin üstünde kalan hasar-zarar ve ziyandan kiracı sorumludur.

Ayrıca araç döşemelerinde ve aksamında meydana gelebilecek sigara yanıkları... vs. sigorta kapsamında değildir.

5 – Ödeme ve Depozit
Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında peşin olarak tahsil edilir. Ayrıca kiralamanın gerçekleşebilmesi için kiracının mutlaka bir kredi kartına sahip olması gerekir.

6 – Trafik Cezaları
Kiralama süresi içerisinde gerçekleşecek her türlü trafik cezası kiracıya aittir.

7 – Havaalanı Hizmeti ,Teslim Alma ve Teslim Etme Ücretleri
Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki tüm noktalara aracınızı teslim edebiliriz yada teslim alabiliriz. Ayrıntılı bilgi için lütfen ofisimizi arayınız.

8 – Önemli Hususlar

Kiralanan aracın alkol ve benzeri uyuşturucu maddelerin etkisinde kullanılmaması gerekmektedir. Aksi takdirde aracı kullanan yada kiracı , tüm hasardan sorumlu tutulur ve aracın tamirde geçirdiği günlerin kira bedelini ödemekle sorumlu olur.

Herhangi bir kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın jandarma ve polis karakoluna başvurarak kaza, hırsızlık ve alkol raporu alınmalıdır. Aksi halde sigorta geçersiz sayılacak ve oluşan her türlü zarar , 3. şahıslara verilen maddi ve manevi kayıplarda dahil kiracıdan tahsil edilir.


Diğer sorularınız için lütfen ofisimizi arayınız.
s40-partikül-filtresi

Volvo s40 partikül filtresi iptali

Volvo s40 araçlarla ilgili olarak partikül filtresi iptali, temizleme, egr iptali, partikül arızaları, partikül sorunu, partikul arıza ikaz ışığı gibi tüm sorunlarınızda Halil oto servis Ankara şaşmaz da hizmetinizdedir.

s60-partikül-filtresi

Volvo s60 partikül filtresi iptali

S60 gelişmiş bir süspansiyona, çabuk tepki veren direksiyona ve daha hızlı, daha hassas elle vites değişimi sağlayan vites değiştirme kollarına sahip. Bu araçla ilgili partikül filtresi sorunlarında Halil oto doğru adres.

s80-partikül-filtresi

Volvo s80 partikül filtresi iptali

Lüks konfora sahip volvo s80 modelinde aradığınız herşey mevcut. Volvo s80 partikül filitresi arızalarında Halil oto servis olarak, hızlı garantili ve ekonomik çözüm önerileri sunuyoruz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

s90-partikül-filtresi

volvo s90 partikül filtresi iptali

Mükemmel doğal malzemeleri gelişmiş, sezgisel teknolojiyle birlikte sunan Volvo Otomobillerinin yeni nesil üretimimlerinden olan s90 modelinin partikül filtresi iptali, arızası, temizliği gibi işlemleri için bizi ziyaret ediniz.

xc60-partikül-filtresi

Volvo xc60 partikül filtresi iptali

Tüm yollarda, tüm hava koşullarında, XC60 hazır. Dört tekerlekten çekiş, eğim iniş kontrolü ve yokuş kalkış desteği gibi özellikler ihtiyaç duyduğunuzda size ekstra hareket gücü sağlıyor.Partikül filtresi arızalarında bize ulaşabilirsiniz.

xc90-partikül-filtresi

Volvo xc90 partikül filtresi iptali

XC90 ın iç mekanının siz içindeyken çok farklı; uyumlu, sezgisel, doğal. Volvo için yeni bir tür lüksü simgeliyor.Bu araç için partikül filtresi iptali ya da temizliği için bize ulaşabilir ekonomik çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

VOLVO HİZMETLERİMİZ

Volvo Partikül filtresi iptali

Volvo aracınızın partikül arıza işığı yanıyorsa, partikül filitreniz iptal edilir, arıza ışığı cihaz yardımı ilesöndürülür ve sorun çözülür.

Volvo Partikül filtresi temizleme

Opel de her zaman filtreyi, değiştirmek ya da iptal etmek gerekmeyebilir. Bazı durumlarda filtre temizlenerek sorun uygun fiyata çözülür.

Volvo Egr iptali

Opel egr iptali servisimizde en uygun fiyat garantisi ile bir daha sorun çıkarmamak üzere iptal edilir. Arıza ikaz göstergesi de silinir.Arıza bir daha tekrar etmez.

Volvo Chip Tuning beygir tork arttırmı

Servisimizde, opel beygir tork artışı, yakıt tasarruf yazılımı ve arıza likaz lambası söndürme işlemlerini güvenle yaptırabilirsiniz.Bu işlemler aracınıza zarar vermez.

ankara oto kiralama | ankara araç kiralama | ankara kiralık oto | ankara rent a car | ankara filo kiralama | ankara şöförlü araç kiralama | esenboğa transfer | ankara oto kiralama firmaları