HALİL OTO SERVİS / Şaşmaz oto sanayi sitesi / BİZE ULAŞIN : 0 312 278 50 35 & 0 532 695 50 51

PEUGEOT CİTROEN SERVİSİ

Uzun Dönem oto Kiralama ve Filo kiralamanın Avantajları

AŞAĞIDA ARAÇ SATIN ALMA VE OTO KİRALAMA ARASINDA ŞİRKETİNİZ AÇISINDAN BİR KIYASLAMA YAPILMIŞ VE UZUN DÖNEM ARAÇ KİRALAMA İLE FİLO KİRALAMANIN AVANTAJLARI ANLATILMIŞTIR.


Rekabetin kaliteyi artırdığını hepimiz biliriz. Ancak rekabet, güçlü bir sermaye, çalışma ve gelişime açık olmayı gerektirir. Yoğun rekabet ortamında; öz sermayesi güçlü olmayan şirketlerin de aslında işletme maliyetlerini azaltarak pazarda ciddi bir ilerleme gösterebileceklerini bilmeleri gerekir.

Özellikle öz sermayeleri yüksek oranda borçlanmadan oluşan şirketler işletme maliyetlerini en aza indirmeyi amaç edinmeli, yeniliklere her zaman açık olmalıdır. Biz bunun bilincindeyiz ve size ciddi bir olanak sunuyoruz...
Firmaların otomobil satın alarak; iş devamlılığını sağlamaya yönelik çalışmaları tam anlamı ile ölü bir yatırımdır. Şirket hem öz kaynakları eritmekte, hem de karşısına çıkacak yeni yatırımların fırsat maliyetlerinden faydalanamamaktadır. Ayrıca; bu şirketin asıl işi olan, mal ya da hizmet üretimine yoğunlaşmasını engelleyen bir harcamadır.

Ays Tur Rent a Car, operasyonel otomobil kiralama sistemi, şirketlere öz kaynaklarının önemli bir bölümünü, tamamını bir seferde gider olarak gösteremediği bir kıymete bağlamadan da çalışmalarına devam edebilmeleri için akılcı çözümler üretmektedir. Günümüzde pek çok şirket; (personel taşımacılığı, yemek hizmetleri ve güvenlik hizmetleri gibi) ihtiyaç duyduğu çalışma alanlarını "outsource" olarak, dışarıdan sağlamaktadır. İşte; operasyonel kiralama da, şirketlerin otomobil ihtiyaçlarını karşılayan bir çeşit outsource uygulamasıdır.

Operasyonel kiralama sistemi, kiralamaya konu olan yeni ya da mevcut otomobillerin periyodik servis, bakım-onarım, sigorta(kasko,trafik sigortası, taşıt pulu, egzoz pulu, vs..), yol yardım gibi her türlü işletim hizmetlerinin Ays Tur oto kiralama tarafından uzun vadeli olarak müşterilerimize sunulmasıdır. Böylelikle şirketler; personel ve muhasebe işlemlerinden, gerek mali gerekse de zaman açısından tasarruf sağlarlar...

Operasyonel kiralamanın sağladığı avantajları, leasing ile farklılaştığı noktaları ve sağladığı kolaylıkları aşağıda geniş olarak aktarmaktayız.

Siz de iş devamlılığınızı, akılcı çözümler ile devam ettirmek istiyorsanız; ankara oto kiralama firmaları arasında Ays Tur Rent a Car'ın konusunda uzmanlaşmış kadrolarının Ankara Merkez Ofisinde sizleri beklediğini unutmayınız.


301-partikül-filtresi

peugeot 301 partikül filtresi iptali

Peugeot 301, dış tasarımı, geniş iç mekanı ve geliştirilmiş güvenlik donanımlarıyla dikkat çekiyor. Partikül filtresi, partikül iptali ve temizliği 301 araçlariçin servisimizde yapılmaktadır.

308-partikül-filtresi

peugeot 308 partikül filtresi iptali

Peugeot 308, sürüş duygularınızı doruğa çıkarmak için en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlanmış ve en son teknolojiyle üretilmiş bir araç. Partikül filtresi ile ilgili bize ulaşabilirsiniz.

508-partikül-filtresi

peugeot 508 partikül filtresi iptali

Peugeot un D segmentindeki aracı olan 508 daha iddialı dış stiliyle ve geliştirilen teknolojik yenilikleriyle, farklı bir sürüş keyfi sunuyor. Partikül filtresi ve iptali için Halil oto doğru tercih.

partner-partikül-filtresi

peugeot partner partikül filtresi iptali

Peugeot Partner ın iki dizel motor seçeneği de ekonomi ve yüksek performans gibi beklentilerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmış. Partikül filtresi için partikül iptali ve temizliği için Halil oto.

c4-partikül-filtresi

citroen c3 c4 c5 partikül filtresi iptali

Citroen in c serisi araçları c3, c4, c5 dizel motorlu araçları partikül arızası çıkarabilmektedi. Partikül filtresi iptali, partikül temizliği için Halil oto servis size ekonomik çözümler sunmaktadır...

berlingo-partikül-filtresi

citroen berlingo partikül filtresi iptali

Citroen berlingo citroen in hafif ticari aracı olarak karşımıza çıkmaktadır. Citreon berlingo partikül filtresi, partikül iptali gibi gereksinimlerinizin adresi her marka da olduğu gibi yine Halil oto servisdir.

Ayrıca servisimizde citroen c elysee partikül filtresi iptali yapılmaktadır.

PEUGEOT CİTROEN HİZMETLERİMİZ

Peugeot Citroen Partikül filtresi iptali

Peugeot citroen Aracınızda partikül arıza işığı yanıyorsa, partikül filitreniz iptal edlir, arıza ışığı cihaz yardımı ile söndürülür ve sorun çözülür.

Peugeot Citroen Partikül filtresi temizleme

Peugeot citroen de her zaman filtreyi, değiştirmek ya da iptal etmek gerekmeyebilir. Bazı durumlarda filtre temizlenerek sorun uygun fiyata çözülür.

Peugeot Citroen Egr iptali

Peugeot citroen egr iptali servisimizde en uygun fiyat garantisi ile bir daha sorun çıkarmamak üzere iptal edilir. Arıza ikaz göstergesi de silinir.Arıza bir daha tekrar etmez.

Peugeot Citroen Chip Tuning beygir tork arttırmı

Servisimizde, peugeot citroen beygir tork artışı, yakıt tasarruf yazılımı ve arıza likaz lambası söndürme işlemlerini güvenle yaptırabilirsiniz.Bu işlemler aracınıza zarar vermez.

ankara oto kiralama | ankara araç kiralama | ankara kiralık oto | ankara rent a car | ankara filo kiralama | ankara şöförlü araç kiralama | esenboğa transfer | ankara oto kiralama firmaları